Do ludzi CLOUT,

Nowy termin CLOUT FESTIVAL 13-14 lipca 2022

ROAD TO CLOUT 2022


Czwartek, 5 marca 2020 roku, bez wątpienia zapoczątkował nową erę festiwali dla fanów TRAPu w Polsce. Tego dnia z hukiem odpaliliśmy projekt CLOUT, nad którym pracowaliśmy - mogłoby się wydawać - całe życie. Wreszcie udało nam się urzeczywistnić nasze wizje. Przez ostatni rok przygotowywaliśmy dla Was festiwal, jakiego w Polsce jeszcze nie było, OD ZERA.
Ogłoszenie CLOUT obserwowaliśmy podekscytowani, prawie jak start rakiety! Odliczaliśmy od dziesięciu, świętując to wydarzenie jak nigdy dotąd, bardziej niż każdy nowy rok... Wystartowaliśmy i wzbiliśmy się szybko na festiwalową orbitę!

Dostaliśmy od Was dużo miłości i świetny feedback, a przy tym piękne słowa i reakcje mediów, (jakie?) dlatego tym bardziej ostatnie wydarzenia i turbulencje odczuliśmy dotkliwie, zmuszeni do zmiany trajektorii. Długo się nie poddawaliśmy, serce podpowiadało inaczej, ale ostatecznie wygrał wirus i zdrowy rozsądek. W obliczu sytuacji epidemiologicznej na świecie, obowiązujących decyzji administracyjnych władz i ciągłej niepewności, a także decyzji samych artystów, przekładających swoje trasy, organizacja festiwalu w tych okolicznościach zaczęła przypominać prawdziwy lot w kosmos.

Bez względu na wszystko, jedno jest pewne... Nic nie może zatrzymać CLOUT! ⚡

CLOUT to nie tylko festiwal, to movement, który tworzymy wspólnie! Już wkrótce wyruszymy w ROAD TO CLOUT - akcję podczas której, w drodze do CLOUT Festival 2022, przeżyjemy wiele niezapomnianych chwil na specjalnych checkpointach - takich jak koncerty amerykańskich gwiazd, imprezy w nietypowych miejscach, aktywności on-line i wiele innych, aby na końcu drogi w dniach 13-14 lipca 2022, wreszcie spotkać się w Hucie Warszawa na "The hottest show on earth!" 💯 z udziałem dwunastu wpływowych amerykańskich artystów 🇺🇸, którzy najpewniej pojawią się w niezmienionym składzie w nowym terminie!

RAZEM dotrzemy do celu i za rok zrobimy w hucie takie moshpity i ogień, że zobaczą nas na całym świecie! 🔥

Tymczasem potrzebujemy Waszego wsparcia! Cała branża koncertowa stoi na skraju katastrofy, dla nas to też ogromne wyzwanie! Przetrwamy, jeśli nam pomożecie. Bilety zakupione na CLOUT Festival 2020/2021, będą ważne w 2022 roku i gwarantują Wam udział w przyszłorocznej edycji w najlepszej cenie. Zakupiony bilet automatycznie przechodzi na edycje 2022, nie musicie nic robić. Zachowując bilet dajecie nam prawdziwe wsparcie, dzięki któremu możemy przezwyciężyć przeciwności i skupić się na organizacji festiwalu. Zrozumiemy jeśli nie możecie lub nie chcecie być częścią CLOUT za rok, wkrótce przedstawimy procedurę zwrotu zakupionych biletów. Z uwagi na wyjątkową sytuację prosimy o cierpliwość.

DO ANYTHING FOR CLOUT!

RAZEM JESTEŚMY SILNIEJSI!

Wasz CLOUT squad!
ZACHOWAJ SWÓJ BILET NA CLOUT FESTIVAL 2022

Twój CLOUT PASS nie jest zwykłym biletem!
Przeczytaj co możesz z nim zrobić, jak zostać członkiem CLOUT i wyruszyć z nami w ROAD TO CLOUT 2021!


TWÓJ BILET ZACHOWUJE WAŻNOŚĆ

Zakupiony bilet automatycznie przechodzi na edycję 2022, nie musisz nic robić.

Zachowując swój bilet na CLOUT, zyskujesz gwarancję udziału w festiwalu w 2022 roku w najlepszej cenie i dajesz nam prawdziwe wsparcie, dzięki któremu możemy przezwyciężyć przeciwności i skupić się na organizacji festiwalu. Wspierasz tym samym artystów jak i cały świat muzyczny w czasach pandemii.
Na CLOUT 2022 nie będzie prowadzona sprzedaż biletów 24h SPECIAL i CLOUT PASS.
Aktualnie w sprzedaży jest pula REGULAR PASS.

#1 CLOUT MEMBER

Już wkrótce zarejestrujesz swój bilet w systemie CLOUT MEMBER I OTRZYMASZ DODATKOWE KORZYŚCI!
Będziesz informowany wcześniej o działaniach związanych z festiwalem, line-upie, merchu - limitowanych dropach, koncertach i wydarzeniach w ramach akcji ROAD TO CLOUT!

CLOUT MEMBER gwarantuje:

- Status CLOUT Member;
- Bilet w najlepszej cenie;
- Zniżki na wszystkie koncerty ROAD TO CLOUT;
- Wejście na CLOUT 2021 priorytetową kolejką dla CLOUT Member;
- Miejsce w zamkniętej grupie;
- Wcześniejsze informacje o nowych koncertach i ogłoszeniach line-upu CLOUT;

#2 VOUCHER CLOUT

Jeżeli z jakiegoś powodu nie możesz wziąć udziału w festiwalu w nowym terminie, MOŻESZ ZAMIENIĆ SWÓJ BILET NA VOUCHER.
Czekają na Ciebie wyjątkowe koncerty, wydarzenia i checkpointy. Jako posiadacz VOUCHERA zyskujesz pierwszeństwo zakupu biletów w specjalnej cenie na wydarzenia organizowane przez nas w ramach ROAD TO CLOUT.


#3 ZWROT BILETU

Zrozumiemy jeśli nie możesz lub nie chcesz być częścią CLOUT za rok. Wkrótce skontaktujemy się mailowo z każdą osobą, która zakupiła bilet z dodatkowymi informacjami.
Z uwagi na wyjątkową sytuację prosimy o cierpliwość.


Zgodnie z art. 15zp Ustawy z dnia 31.03.2020 o zmianie ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych oraz niektórych innych ustaw, możesz wystąpić o zwrot środków. Zwrot nastąpi w terminie 180 dni od daty skutecznego rozwiązania umowy.
Dlaczego CLOUT nie odbędzie się w tym roku?

Z powodu walki z pandemią COVID-19 wszystkie imprezy masowe stoją pod znakiem zapytania - CLOUT to ogromne przedsięwzięcie i nie możemy ryzykować...

Jakie są możliwości dotyczące moich biletów?

Jeśli kupiłeś bilety na CLOUT 2020 wkrótce otrzymasz wiadomość e-mail z możliwością wybrania jednej z poniższych opcji:

Twój bilet pozostanie ważny na następny rok

Wszystkie zakupione bilety zachowują ważność na następny rok. Dzięki tej opcji masz zagwarantowany bilet w najlepszej cenie na przyszłoroczną edycję CLOUT, która odbędzie się 13-14 lipca 2022. Bilet będziesz mógł zarejestrować w systemie CLOUT MEMBER i otrzymać dodatkowe korzyści.

Nie chcesz zachować biletów i wybierasz VOUCHER

Dzięki tej opcji otrzymasz cyfrowy VOUCHER na swoim koncie Going o wartości zakupu. VOUCHER pozostanie ważny przez 24 miesiące. Możesz wykorzystać VOUCHER na zakup nowych biletów na CLOUT lub koncerty w ramach akcji ROAD TO CLOUT.

Chcesz zwrotu swojego biletu

Zgodnie z art. 15zp Ustawy z dnia 31.03.2020 o zmianie ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych oraz niektórych innych ustaw, możesz wystąpić o zwrot środków. Zwrot nastąpi w terminie 180 dni od daty skutecznego rozwiązania umowy.

Czy ci sami artyści wystąpią w 2022 roku?

Staramy się zachować lineup, ale jesteśmy zależni od harmonogramów tras koncertowych i dostępności artystów w 2022 roku. Oznacza to, że skład CLOUT może się zmienić. Wkrótce zaktualizujemy artystów, którzy wystąpią w dniach 13-14 lipca 2022.

Czy zarezerwowane loty i hotele zostaną zwrócone?

W celu uzyskania zwrotów tych kosztów należy skontaktować się z pośrednikami, hotelami, liniami lotniczymi, w których dokonaliście rezerwacji. Niestety nie możemy Wam w tym pomóc :/

Kupiłem/kupiłam bilet przez inny kanał niż Going, co teraz?

Sprzedaż biletów realizujemy wyłącznie za pośrednictwem Going, który jest naszym oficjalnym dostawcą biletów. Jeśli kupiłeś bilety od osób trzecich, skontaktuj się z nimi i zapytaj o możliwość zwrotu.

Wygrałem bilety na CLOUT 2020/2021, czy pozostaną ważne?

Tak, bilety, które wygrałeś na CLOUT 2020/2021, w tym bilety dodatkowe, pozostają ważne!

Czy mogę kupić bilety na CLOUT 2022?

Tak, bilety na festiwal CLOUT 2022, który odbędzie się w dniach 13-14 lipca 2022 r., są dostępne bezpośrednio na clout.pl/tickets.

Na moje pytanie jeszcze nie ma odpowiedzi. Co teraz?

Napisz na get@clout.pl Skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej!

Masz pytania? Propozycje? Napisz do nas!

get@clout.pl